top of page

Barcelóóná, Barcelóóónááá...

Tenhle hit Freddieho Mercury vznikl k olympiádě v Barceloně v roce 1992 a v roce 2024 se v tomhle městě bude konat olympiáda opět - tentokrát mikrobiologicko-infektologická. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se. Kdo chce usilovat o nominaci v podobě prezentace posteru, tomu běží poslední měsíc - uzávěrka řádných abstraktů na Evropskou konferenci klinické mikrobiologie a infekčních nemocí (ECCMID) je 29. listopadu, vyrozumění o přijetí nebo odmítnutí abstraktu obdrží autoři koncem ledna, samotná konference se koná 27.-30. dubna.


A co je na ECCMIDu nejpřitažlivější? Nejen to, že koncentruje vše důležité v oboru, ale obrovským přínosem je, že od dob Covidu pokračuje v tradici hybridního formátu - pokud není čas nebo peníze cestovat, je možné vše, OPRAVDU VŠE sledovat on-line, včetně ePosterů, a to i zpětně ze záznamu po dobu několika měsíců po skončení akce. Což je pro další vzdělávání v oboru skutečná pokladnice.


Členové Evropské společnosti klinické mikrobiologie a infekčních nemocí (ESCMID) přitom zaplatí při časné registraci jen 309 Euro, mladí do 35 let 169 Euro a PhD studenti skvělých 69 Euro (+ 45 Euro za členství v ESCMID pro mladé a PhD studenty). Pro nečleny ESCMID (členství vřele doporučuji mj. vzhledem ke spoustě užitečných vzdělávacích materiálů v elektronické knihovně společnosti) je poplatek pochopitelně vyšší - 459 Euro základní, 249 Euro pro mladé a 99 Euro pro PhD studenty.


Pro Ty, kdo se chystají zkusit štěstí s posterem, připravil organizační výbor tipy pro přípravu úspěšného abstraktu, které najdete zde.
15 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page